O FIRMIE

Fabryka Mebli Layman jest czołowym producentem modułowych mebli, cieszącym się uznaniem wielu klientów.

Od ponad 30 lat istniejemy w branży meblarskiej, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie i stabilną pozycję na rynku. Z pasją tworzymy meble dbając o rozwój i ulepszanie naszych produktów. Stawiamy na najnowsze trendy, niepowtarzalny design i wysoką jakość.

Ceniąc indywidualizm naszych klientów oferujemy szeroką gamę produktów oraz dekorów, pozwalających na zaaranżowanie przestrzeni mieszkalnej we własnym stylu.


Wykwalifikowana kadra, wykorzystanie najlepszych materiałów oraz nowoczesny park maszynowy to nasza recepta na doskonałe meble, które świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. To również jakość, którą stale doceniają nasi klienci, zarówno krajowi jak i zagraniczni.

Nasza firma składa się z dwóch wydziałów. Specjalizujemy się nie tylko w produkcji gotowych mebli, ale także półproduktów powszechnie stosowanych w przemyśle meblarskim, takich jak profile, wstęgi czy listwy.

Stale inwestujemy w rozbudowę parku maszynowego oraz rozwój technologiczny, co pozwala nam na ciągłe udoskonalanie i poszerzanie oferty.

Fabryka mebli Layman dostarcza produkty do wielu odbiorców,  obecnie współpracujemy z ponad 300 salonami meblowymi na terenie Polski, Europy oraz całego świata.

W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim meble kuchenne, lamele, szafy oraz meble pokojowe. Umożliwiają one stworzenie spójnej aranżacji mieszkania, która nie tylko wpisuje się w nowoczesne trendy, ale również doskonale odpowiada na potrzeby klientów. Dążymy do tego, by nasi klienci tworzyli z gotowych elementów własne, oryginalne aranżacje doskonale dostosowane do wielkości przestrzeni, jak i funkcji, a także oczekiwań odbiorców. Z prostych geometrycznych modułów można uzyskać niebanalne kompozycje, często wychodzące poza szablon.

Nasze zaangażowanie oraz zamiłowanie do tworzenia mebli zostało docenione przez ekspertów i uhonorowane najważniejszą w branży nagrodą „DIAMENT MEBLARSTWA”

W 2021 roku zdobyliśmy najważniejszą nagrodę w branży,
czyli Diament Meblarstwa za kuchnię Italia z kolekcji Design Kuchnie.

Rok 2022 był dla nas bardzo hojny, otrzymaliśmy nagrodę w postaci kolejnego Diamentu Meblarstwa oraz Złoty Medal Targów Poznańskich!

W 2024 roku otrzymaliśmy kolejne zaszczytne wyróżnienie jakim jest Diament Meblarstwa za kolekcję Szaf Modułowych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy
z  Fabryką Mebli LAYMAN.

Dołącz do grona naszych partnerów
zyskując fachową i rzetelną obsługę.