O FIRMIE

Fabryka Mebli Layman jest czołowym producentem modułowych mebli, cieszącym się uznaniem klientów.

Od ponad 25 lat istniejemy w branży meblarskiej, co pozwoliło nam zdobyć cenne doświadczenie i stabilną pozycję na rynku. Z pasją tworzymy meble dbając o rozwój i ulepszanie naszych produktów. Stawiamy na najnowsze trendy, niepowtarzalny design i wysoką jakość. Ceniąc indywidualizm naszych klientów oferujemy szeroką gamę szafek i frontów, także nietypowych, pozwalając na dopasowanie do każdego wnętrza i indywidualnych potrzeb. Nasza firma składa się z 2 wydziałów. Specjalizujemy się nie tylko w produkcji gotowych mebli, ale także półproduktów powszechnie stosowanych w przemyśle meblarskim takich jak profile, wstęgi czy listwy. Stale inwestujemy w nowoczesny park maszynowy i rozwój technologiczny, co pozwala nam na ciągłe udoskonalanie i poszerzanie oferty.


Wykwalifikowana kadra, korzystanie z najlepszych materiałów oraz nowoczesny park maszynowy to nasza recepta na doskonałe meble, które świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. To również jakość, którą stale doceniają klienci zarówno polscy jak i zagraniczni. Layman dostarcza produkty do wielu odbiorców,  obecnie współpracujemy z ponad 300 salonami meblowymi z terenu Polski, a także zza granicy wschodniej i zachodniej.

W ofercie marki znaleźć można przede wszystkim meble pokojowe i kuchenne. Umożliwiają one stworzenie takiej aranżacji, która nie tylko wpisuje się w nowoczesne trendy, ale również doskonale odpowiada na potrzeby klientów. Dążymy do tego, by to odbiorcy z gotowych elementów tworzyli własne oryginalne aranżacje doskonale dostosowane do wielkości przestrzeni, jak i funkcji, a także oczekiwań odbiorców. Z prostych geometrycznych modułów można uzyskać niebanalne kompozycje, często wychodzące poza szablon.

Tworzymy oryginalne przestrzenie i właśnie w tej materii firma jest najczęściej zauważana i zdobywa kolejne prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Fabryka Mebli Layman może się pochwalić laurem
„Diament Meblarstwa” w różnych kategoriach.

W 2021 roku zdobyliśmy najważniejszą nagrodę w branży,
czyli Diament Meblarstwa za kuchnię Italia z kolekcji Design Kuchnie.

Rok 2022 był dla nas bardzo hojny, otrzymaliśmy nagrodę w postaci kolejnego Diamentu Meblarstwa oraz Złoty Medal Targów Poznańskich!

Zapraszamy serdecznie do współpracy
z  Fabryką Mebli LAYMAN.

Dołącz do grona naszych partnerów
zyskując fachową i rzetelną obsługę.