KLASYKA ROZMAITOŚCI

Powiew nowoczesności, unikatowy charakter i wyjątkowa koncepcja to wszystko cechy kuchni w stylu klasyki rozmaitości. Stawiając na różnorodność wzorów, kolorów i faktur stworzymy kuchnię właśnie w tym nurcie, jednocześnie wyrażając nasz charakter. Coraz chętniej wybieramy  kontrastujące połączenia, a także urozmaicenia mocnym, intensywnym akcentem kolorystycznym. Klasyka rozmaitości łączy w sobie ciekawe rozwiązania technologiczne i materiałowe.  

MIEJSKI LOFT

Loft to nowoczesny styl aranżacji wnętrz charakteryzujący się surowością i kontrowersyjnym połączeniem odmiennych struktur. Stosuje się go głównie w otwartych przestrzeniach, dlatego  popularnym rozwiązaniem jest tutaj kuchnia otwarta na salon, która dodaje całemu wnętrzu nowoczesności. Wnętrza zaprojektowane w tej estetyce powinny stawiać na designerskie meble połączone z postarzanymi elementami typu beton, cegła i drewno.  

ELEGANCKI MINIMALIZM

Wnętrza zaaranżowane w duchu minimalizmu charakteryzują się czystością i umiarem, który pozwala na stworzenie spójnego wnętrza z klasą. W tym stylu królują meble o prostych, geometrycznych kształtach w stonowanych kolorach. Czysta forma pozbawiona chaosu harmonijnie łączy się z ozdobnymi uchwytami, chociaż nierzadko nawet z nich się rezygnuje. Minimalistyczna kuchnia świetnie sprawdzi się zarówno w dużym jak i małym pomieszczeniu. To propozycja  dla osób poszukujących spokoju i wewnętrznej harmonii.  

NOWOCZESNA KLASYKA

Klasyka czy nowoczesność? To popularny dylemat, na szczęście istnieje złoty środek – styl modern classic czyli inaczej nowoczesna klasyka, w której nie trzeba rezygnować z zalet żadnego z nurtów. Wykorzystanie sprawdzonych wzorców i jednoczesna możliwość zastosowania nowoczesnych rozwiązań to niewątpliwie wielka zaleta tego trendu.  Przy wyborze frontów mebli kuchennych często stawia się na dekoracyjne fronty z frezowaniem lub ramkami oraz spokojną kolorystykę. 

Połączenie z kontrastowymi elementami odświeży wizerunek całego wnętrza. 

AKTUALNOŚCI ZE ŚWIATA KUCHNI FABYKI MEBLI LAYMAN

© Copyright 2021-2024 - Fabryka Mebli LAYMAN
Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy.
Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie. - Enfold WordPress Theme by Kriesi
?
?
?
?